Concordia "miażdży" rywala w meczu na szczycie!

W dniu dzisiejszym Nasi zawodnicy rozprawili się z drugim w tabeli Górnikiem Zabrze aż 9-3. Od początku narzuciliśmy własne tempo gry co przełożyło się na bramkę w 4 minucie Jakub Lewandowski obsłużył podaniem Dydka, a ten pewnie strzela tuż przy słupku. W 10 minucie było już 2-0, dośrodkowanie z rzutu wolnego Orylskiego i najlepiej w polu karnym odnajduje się Dydek wpadając z piłką do bramki. Przeciwnicy szybko odpowiadają - po akcji indywidualnej napastnik Górnika umieszcza piłkę w siatce. Kolejne minuty to popis strzelecki Heluszki, który w krótkim czasie kompletuje hat-tricka po zagraniach Dydka, Orylskiego i prostopadłej piłce od Kastelika. W 50 minucie hat-tricka kompletuje Dydek dobijając strzał Heluszki 6-1! Na boisku pojawia się Andrzejewski w miejsce Hornika. Przeciwnik próbował odpowiedzieć. Jeden z ataków kończy się podyktowaniem rzutu karnego. Zawodnik z 11 metra trafia w poprzeczkę, niestety pierwszy do piłki dopada gracz Górnika i zdobywa drygą bramkę dla przyjezdnych. 55' Za Jakuba Lewandowskiego  wchodzi Mańka. 57' strzał Heluszki dobija Korona i zdobywa swoją pierwszą bramkę w barwach Concordii. Rozochocony dwie minuty później wykorzystuje dośrodkowanie Andrzejewskiego i podwyższa na 8-2. W końcówce Górnik jednak znów przedziera się pod naszą bramkę i strzela 3 gola. Ostatnie słowo należało jednak do Nas a konkretnie do Orylskiego, który nie myli się po zagraniu Heluszki.

Gratulacje dla całej drużyny ! Kolejny mecz już za tydzień w Przyszowicach.