Przyszowice zdobyte!

W dniu wczorajszym nasz zespół ograł Jedność Przyszowice na ich boisku 8-2. Pierwszą bramkę po przerzucie Hornika zdobył Orylski strzelając pod poprzeczkę. Kolejny gol padł z rzutu karnego po dośrodkowaniu Andrzejewskiego bramkarz wypuszcza piłkę z rąk a ta trafia w rękę obrońcy - z 11 metrów pewnie Orylski. Na 3-0 po podaniu Heluszki trafia Hornik. Przeciwnicy odpowiadają kilkoma groźnymi kontrami. Akcję Dydka lewą stroną wykańcza ponownie Hornik 4-0. W tym momencie nastąpiło rozluźnienie i gospodarze strzelają nam dwie bramki. Jedna z nich pada po uderzeniu z rzutu karnego. Do przerwy 4-2. W przerwie zmiana bramkarza za Pendziałka wchodzi Pietruszka. Druga połowa przebiegała pod dyktando gości. Pierwszy po przerwie trafia Hornik - po rzucie rożnym najlepiej ustawia się w polu karnym i pewnym strzałem kompletuje hat-tricka. Kolejna bramka to gol Hadasza, asysta Orylskiego - wycofanie na 12 metr i Hadasz strzałem przy słupku podwyższa na 2-6. Nie mija 5 minut Hornik do Heluszki, a ten w swoim stylu mija rywali jak tyczki i zdobywa bramkę na 2-7. Na 15 minut przed końcem na boisku pojawił się Mańka za Dydka. I właśnie ten zawodnik po zagraniu Hadasza zdobywa swoją pierwszą bramkę w barwach Concordii. Gratulacje dla wszystkich zawodników!

Jedność 32 Przyszowice - Concordia Knurów 2:8 (2:4)

Bramki: Hornik x3, Orylski x2 Hadasz, Heluszka, Mańka

Skład: Pendziałek (Pietruszka), Lewandowski J, Ziaja, Korona, Henel - Orylski, Hornik, Hadasz, Andrzejewski - Dydek (Mańka), Heluszka