Wygrywamy z Gwarkiem Tarnowskie Góry!

Wczoraj nasz zespół podejmował wicelidera III ligi, zespół Gwarka Tarnowskie Góry. Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu naszych zawodników odnosimy zwycięstwo 4-0 i wskakujemy tym samym na fotel lidera. Dotychczasowy lider - Chechło przegrywa bowiem swoje spotkanie z MSPN Górnikiem Zabrze 2-0.

Mecz rozpoczął się od naszych ataków strzał Orylskiego po dośrodkowaniu Małeckiegobroni bramkarz gospodarzy. Kolejny atak prawą stroną - Małecki zagrywa do Heluszki, ten strzałem tuż przy krótkim słupkupokonuje bramkarza1-0! 13' Akcję rozprowadza Orylski - podaje po linii do Heluszki, ten zgrywa do środka, a tam Kuta przyjmuje piłkę i strzela w okienko nie do obrony 2-0! 20' ponownie przeprowadzamy atak lewą stroną - Heluszka podaje do Małeckiego, ten strzela, lecz piłka uderza o poprzeczkę - dobitka Orylskiego nad bramką. 25' Orylski strzałem spod linii próbuje zaskoczyć bramkarza Górnika - strzela w boczną siatkę. W 34' Andrzejewski zagrywa prostopadłe podanie do Orylskiego. Patryk wrzuca piłkę w pełnym biegu, w polu karnym najlepiej odnajduje się Małecki i podwyższa na 3-0! Wsamej końcówce pierwszej połowy doskonałą zespołową akcje mógł wykończyć Heluszka, lecz w sytuacji sam na sam uderzył w bramkarza gospodarzy.

Na drugą połowę wyszliśmy bez zmian. Gra w głównej mierze toczyła się w środkowej strefie boiska. Sytuację brmkową miał Heluszka -strzał obok bramki. Na boisku pojawili się Dydek, Pietruszka, Hornik, Hadasz oraz Lewandowski Sz. W 55 minucie podanie Kuty na bramkę zamienia Orylski 4-0! W końcówce spotkania fantastycznie w bramce spisuje się Pendziałek - broniąc sytuację sam na sam. Mecz kończy się wynikiem 4-0.

Pierwszy raz w tym sezonie wskakujemy na fotel lidera - miejmy nadzieję, że już go nie oddamy.

Kolejny ciężki mecz już w niedzielę - na wyjazdowe spotkanie udamy się do Chechła.

KS Concordia Knurów - Gwarek Tarnowskie Góry 4:0 (3:0)

Skład: Pendziałek, - Lewandowski J(Hadasz), Ziaja, Korona, Zięba(Dydek) - Orylski(Pietruszka), Kastelik, Andrzejewski(Hornik), Małecki(Dydek), Kuta(Lewandowski Sz), Heluszka

Bramki: Heluszka, Kuta, Małecki, Orylski

Asysty: Małeckii, Orylski, Kuta, Heluszka