Pierwsze zwycięstwo!

W inauguracyjnym meczu III ligi nasz zespół został rozbity przez Gwarek Tarnowskie Góry. Bramki dla Naszego zespołu zdobywali Dydek x2 oraz Orylski 1.

12.04.2015 Gwarek Tarnowskie Góry - Concordia Knurów 6:3 (3:1)

W dniu dzisiejszym nasz zespół podejmował LKS Przyszłość Chechło Nowe. Początek należał do przyjezdnych - oddali dwa strzały w stronę naszej bramki. W kolejnych minutach Concordia zaczęła przejmować inicjatywę. Pierwszą bramkę zdobył Alex Pietruszka - dośrodkowanie Orylskiego z lewej strony i świetny strzał głową "Alexisa". Kolejny gol był również autorstwa Pietruszki. Strzał spod linii na długi słupek - piłka przelobowała bramkarza i mamy 2-0. Goście odpowiadają groźnym strzałem głową po rzucie rożnym - świetnie broni Pendziałek. Przy kolejnej sytuacji Jakub Lewandowski fantastyczną i ofiarną interwencją wybija piłkę z linii bramkowej! Dalej mamy 2-0. Concordia natychmiast odpowiada - faul na Heluszce w polu karnym. Do piłki podchodzi Orylski, lecz bramkarz paruje piłkę do boku. Najszybciej do futbolówki dobiega Lewandowski Jakub i podwyższa wynik na 3-0. Końcówka pierwszej połowy - z prawej strony piłkę wrzuca Małecki - akcję świetnie zamyka Orylski 4-0! Niestety po przerwie nasza drużyna wyszła zdekoncentrowana i zbyt rozluźniona!! Przeciwnicy zdołali odrobić dwie bramki. Nasz zespół w drugiej połowie zagroził tylko raz bramce przeciwnika  - strzał Heluszki poszybował minimalnie obok słupka.