Remis w meczu z Górnikiem.

W dniu wczorajszym nasi zawodnicy zremisowali z zespołem Górnika Zabrze. Od pierwszych minut spotkania goście przeważali na boisku. W 5 minucie świetne dośrodkowanie na długi słupek Kastelika do piłki dopada Małecki i zgrywa ją pod nogi Pietruszki - ten natomiast mocnym strzałem pokonuje bramkarza gospodarzy. 15 minuta kolejny rzut rożny - tym razem z drugiej strony boiska. Orylski bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego podwyższa na 2-0! Niestety Górnik szybko odpowiada - przerzut piłki ze środka na prawą stronę - napastnik wbiega w pole karne i oddaje celny strzał 2-1. Końcówka pierwszej połowy i to Concordia odzyskuje inicjatywę. Dydek jednym prostopadłym podaniem do Orylskiego wyłącza z gry 4 obrońców Górnika - Patryk strzałem z pierwszej piłki zdobywa bramkę na 3-1! Tak więc do przerwy wygrywamy 3-1.

Druga połowa zaczyna się fatalnie - tracimy bramkę po zamieszaniu w polu karnym. Górnik przypuszcza kolejne ataki, lecz albo świetnie broni Pendziałek, albo napastnicy strzelają obok bramki. Gdy już wydawało się, że Concordia zainkasuje 3 punkty na ciężkim terenie, Górnik przeprowadził kluczową akcję. Długie podanie na napastnika, ten wychodzi sam na sam i ustala wynik meczy na 3-3.

Kolejny mecz, w którym przegrywamy drugą połowę.. musimy wyciągnąć wnioski i nauczyć się, że mecz ma dwie połowy i trwa 70 minut, a nie tylko 35.

MSPN Górnik Zabrze - Concordia Knurów 3:3 (1:3)

Skład: Pendziałek, Lewandowski J, Ziaja, Korona, Orylski, Małecki - Andrzejewski, Kastelik, Hornik(55' Zięba) - Dydek, Pietruszka

Bramki: 2x Orylski, 1 Pietruszka